::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Kucni ljubimci :)

Go down 
+5
Mc blonde
Katarynna
Estoy loca!¿Y qué?
×Black girl×
~mrkvili~
9 posters
AuthorMessage
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyThu Nov 13, 2008 6:06 pm

Da li imate nekog kucnog ljubimca i kojeg?Ako ne da li bi voleli da ga imate?Postavljajte njihve slike,pisite o njima....
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyThu Nov 13, 2008 9:47 pm

ja imam macku...nema ime Very Happy najobicnija macka msm sta reci a wolela bi da imam kucu Very Happy
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyThu Nov 13, 2008 10:25 pm

Ja imam koliko hoces!!!U od moje sestre (Ali), od mog ujaka (Dzeki), od mog kuma a ujedno i komsije (Chupko), u shkoli imam jednog ali nema ime...I mnogo ih volim i oni mene!!! Very Happy Bas su slatki obozhavam kuce!!!!!!!!!!!!!!!!I svi su oni moji!!!Ako neko dira kucice odmah pocnem da se svadjam s njim...kako me nervira to kad decaci zajebavaju mawe kuce!!!!Kad je neki debil darko sutnuo Alija u glavu kako sam ga izvredjala ufffffffffffff mrzim ga stoketina pokvarena Evil or Very Mad !!!!!!!!
JOJ STO WOLIM TE MAWE KUCE I SAMO IH GRLIM I MAZIM KAKO SWATKI!!!
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyThu Nov 13, 2008 11:00 pm

Ja nemam Sad

imala sam pre machq koja se zvala Megi, al moja baba ju je bacila..... No
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Nov 14, 2008 12:17 am

×Black girl× wrote:
ja imam macku...nema ime Very Happy najobicnija macka msm sta reci a wolela bi da imam kucu Very Happy
Da das maci ime Aky,a kuci ako budes imala Akitza... Hoces mawena?Jub
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Nov 14, 2008 5:47 pm

E ovako...Da vam izpricam tuzne price svih mojih kucnih ljubimaca...
Prvo sam imala 2 papagaja,muzjaka i zenku(ne secam se imena) koji su nazalost kod mene boravili samo par dana.Zenku je muzjak ubio nepunih 48 sati nakon spajanja a muzjaka su tata i mama poklonili nekom detencetu iz komsiluka za rodjendan...Zatim sam imala kornjace,isto muzjaka i zenku(Oki i Okica) koje smo poklonili jer se meni zenka obesila o prst i raskrvarila ga kad sam ih prekinula u parenju a i zato sto mama nije zelelela male kornjacice...Onda smo uzeli jednog papagaja(Tonika) koji je bio prilicno kivan na mene,napadao bi me svaki put kad bi mu se priblizila.Jadan mali poziveo je samo 2 godine...Kad je on uginuo tata mi je kupio novog papagaja(Miki) jer sam se svoj deci iz naselja hvalila kako ga vec imam pa cisto da njegova mezimica ne ispadne budala i lazov. Inace njega sam volela najvise na svetu ali moja mama ga je posle 7 godina zivota sa nama sasvim slucajno zgazila i slomila mu je vrat tako da je i on nazalost vec odavno na onom svetu,tacnije nije sa nama vec 5 godina ali ja i dalje cuvam nejgovo pero sa repa u posebnoj kutiji i placem kao kisa kad ga pogledam...Zatim je mama otisla i kupila novog papagaja(Miki 2) koji je takodje poziveo samo 2 godine,ali nije mi zao,i ovako je ziveo u nekom svom svetu kao da mi ne postojimo...I onda sam dobila od jednog komsije nimfu papagaja(mladi gospodin Kica Jovanovic) koji je jos uvek sa nama(naopako da nije,i ovako je tek 2 godine ovde).Njega obozavam,on i ja smo najbolji drugari...
Sad malo da predjemo na macke...Prvo sam imala macora(Ogi) kojeg sam jednog popodneva sasvim slucajno donela iz setnje ali posle 2 godine je odjenom smo otisao i vise se nije vratio,njega mi je najvise zao,bio je bas pametan macak i lep...Onda smo od sestre doneli jedno malo mace koje je njegova mama macka oterala od sebe zato sto je bilo jako ruzno,ali nema veze,bez obzira na to ja sam ga jako volela.I kao sto to svuda ima,i kod mene u naselju su se nasla neka bezobrazna i nevaspitana deca koja su mu slomila zadnje dve nogice i zakopali su ga zivog u pesak....Preziveo je zahvaljujuci jednoj devojcici koja ga je odmah otkopala,ali posle par dana je nestao...Zatim je tata sa salasa jedne lude babe doneo novu macu(Juca) koju nisam ni stigla da upoznam jer je ubrzo nestala ne znam gde...I na kraju je mama od prijateljice donela dve mace(Lila i Mila) ali Lila mi je ukradena posle 2 nedelje a crna Mila je jos uvek sa nama i osecam da ce biti jos dugo osim ako ne nastrada od kola ili tako neceg...
U dvoristu imam i 3 komsijina psa(crni Gomboc,Basna i njena cerka Kia) koja volim kao da su moji...
A moja jos uvek ne ostvarena zelja je da imam psa rotvajlera kojeg cu kako kaze tata morati da trzim od muza kad se udam...

Ovo smo moj papagaj mladi gospodin Kica Jovanovic i ja Smile
Kucni ljubimci :) 20u8jzd
A ovo je on sam na lusteru Smile
Kucni ljubimci :) 2vwxp2o

A ovo je moja crna macka Mila kojoj je dlaka jako sjajna pa kad blicne fotoaparat ona ispadne kao da je u srodstvu sa pacovom ali nema veze,vazno je da je uzivo prelepa...Smile
Kucni ljubimci :) A3nnd4
Kucni ljubimci :) 1zqsjo9
Pacov spava u drugaricinom krilu
Kucni ljubimci :) 2ylqkpt

E to bi bilo sve od mene Very Happy
Znam da sam malo smorila sa ovom pricom ali to najkrace sto sam mogla...Sorry!
Back to top Go down
LuiAnny

LuiAnny


Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-05

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Nov 14, 2008 5:54 pm

Uuuuuuu ti se baass raspisala
Eh ovako ja sam imala papagaja Kicu ali on je pobjegao jr ga je tata pustio a kasnije ga bilo stid da prizna iako me taj papagaj mrzio ja smanjega voljela...
Onda imala sam kornjaču Stellu koja me bas voljela i nju sam dala rodic jer sam bila razmazena glupaca a ta rodica jednoj drugarici koja se zove isto kao ja, onda ta drugarica svojoj polusestri a ta polusestra jednoj Fatimi i ta kornjaca je nakon 5 mjeseci zivota kod te Fatime uginula Sad
Mama mi je uskoro obecala 2 kornjace i vec sam sislila imena opet Stella i Tinkiwinky
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Nov 14, 2008 6:06 pm

Pa sta da radim...To je najkrace sto sam mogla,cak sam izostavila mnogo toga vaznog,ali nisam htela da smaram vise,i ovako sam previse smorila.....
A gde ti pade na pamet ime Tinkiwinky,to iz teletabisa??? LOL
Ajde sad kad vec ovde imam mesta da dodam da su iz moje zgrade svi koji su imali papagaje i kad su uginuli sahranjivali su ih u bastu ispod tresnje tu kod nas u dvoristu,tako da njihovi plus moji papgaji ima ih ispod tresnje oko 10-ak mozda i vise...Msm sta smo mogli da radimo sa njima,da ih bacimo preko puta u jarak da ih macke pojedu???Mi smo ih bar prekrili crnom zemljom kako Bog nalaze...
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Nov 14, 2008 11:13 pm

joj ja nemam ni papagaja ni kuce imam neku macku koja ce jos malo da crkne al ewo istorije mojix macaka: Very Happy


posto je moj brat bilo zaludjen imenom djole 4 nase macke su se do sada zwale djole i ni jedna nije poziwela bas dugo
djole1-uzeli smo ga od moje babe bilo je jako lep...ali jbg udarila su ga kola
djole2-isto od moje babe posto je tada bilo bombardowanje moj deda ga je zatworio u garazu on se jadan istraumirao i cim smo otworili garazu jadan je pobegao daleko dalekooo Very Happy
djole3-njega je otrowala nasa glupa komsinica...ux ubila bi je
djole4-e on je umro prirodnom smrcu... Very Happy

a moj stiric imao je mnogo lowackix kucica i swe su se zwale dona Very Happy
dwe done je otrowala druga komsinica,ne ona ista ko djoleta. jer joj je klala kokoske,jebale je one...sa ostalim donama neznam sta je bilo znam da su boleee dobree dobre i igrale sa mojim mackama... Very Happy
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Nov 14, 2008 11:45 pm

Laughing jadne tvoje machke...
ja sam jednu moju preplakala... ufff.. punoo... Sad
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySat Nov 15, 2008 2:22 am

joj stvarno jadne macke...ali mislim da je ona moja ruzna ipak najgore prosla,msm glupa i nevaspitana deca joj slomila obe zadnje noge i zakopali je zivu u pesak...stvarno ne znam kako neko ima srca da uradi tako nesto,pa imaju li oni roditelje,ko ih je vaspitao?...
bas sam juce pricala drugarici kako mi je vise zao kad cujem da je covek ubio zivotinju nego da je covek ubio coveka...msm ako covek dobije sekiru u glavu mogu da pomislim da je to i zasluzio a jadna zivotinjica nastrada a ni kriva ni duzna...verujem da je covek najsurovija i najopasnija zivotinja na svetu.
a meni drugarica samo na to rekla da nisam normalna i da mi je definitivno vec odavno rezervisano mesto u paklu Laughing
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySat Nov 15, 2008 2:58 pm

xaxxaxax Very Happy
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Nov 16, 2008 12:58 pm

evo moje kuce iz skole, lepsi je uzivo
Kucni ljubimci :) Dsc05110Kucni ljubimci :) Dsc05111

onda kuca moje sestre, a ujedno i moja Very Happy kad je bio mali
Kucni ljubimci :) Ali10

Kuca mog kuma...koju obozhavam Very Happy i on mene Smile
Kucni ljubimci :) Dsc03510
Kucni ljubimci :) Dsc03511
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Nov 16, 2008 3:54 pm

bas su cakani Very Happy
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Nov 16, 2008 5:31 pm

joj...bas su wepi Very Happy
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Nov 16, 2008 7:11 pm

Sweet
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Nov 16, 2008 10:06 pm

joj kako mi nedostaje ovaj prvi jedva cekam sutra da ga vidim I love you
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Nov 16, 2008 10:09 pm

e mozda nece biti u skoli Razz
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 27
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptyFri Dec 26, 2008 9:55 pm

Baš su cakani...ja u bataji imam mačka zove se Šurda,ali mi ga zovemo Šule,Šulaić itd.Mnogo je lep,ja nemam istoriju sa ljubimcima,ali mnogo bi volela imati goldena-zlatnog ratrivera
Back to top Go down
joxy

joxy


Female
Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 2009-09-13

Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) EmptySun Sep 13, 2009 9:06 pm

medeni su vam ljubimci! ja nemam ali bih volela da imam macu ili kucu posto obb zivotinje!
Back to top Go down
Sponsored content





Kucni ljubimci :) Empty
PostSubject: Re: Kucni ljubimci :)   Kucni ljubimci :) Empty

Back to top Go down
 
Kucni ljubimci :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Razne teme::-
Jump to: