::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Verujete li u ljubav na prwi pogled?

Go down 
+10
~*FaNcY gIrL*~
*Fan de Maite Perroni*
Sajkova girlfriend
~!I'm a girl!~
One in a milion
×Black girl×
Zechi
beybica
~mrkvili~
Dr@g@n@
14 posters
AuthorMessage
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyFri Nov 21, 2008 11:56 pm

Pa da li werujete i zasto?

Ja werujem...jer kada se dwoje ljudi sretnu odmah znaju da im je sudjeno(barem kod mene,pa zato i werujem...)
Jer ja kada stretnm nekoga swog god. ili 1,2 razlike nema sanse da pustim da samo prodje pored mene... Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptySat Nov 22, 2008 12:19 am

verujem...nemam neki odredjen razlog i jos ni jednom se nisam zaljubila na prvi pogled ali verujem da jednog dana hocu Very Happy
Back to top Go down
beybica

beybica


Number of posts : 25
Registration date : 2008-11-22

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptySat Nov 22, 2008 3:08 pm

Ne..verujem u ''simpatisanje'' na prvi pogled..ljubav,ne.
Back to top Go down
Zechi

Zechi


Female
Number of posts : 129
Age : 27
Registration date : 2008-11-24

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyThu Dec 04, 2008 12:31 pm

Ja werujem.......... Laughing
Back to top Go down
http://www.rbd4um.forumotion.com
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyThu Dec 04, 2008 5:04 pm

beybica wrote:
Ne..verujem u ''simpatisanje'' na prvi pogled..ljubav,ne.
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
One in a milion

One in a milion


Female
Number of posts : 109
Age : 29
Registration date : 2008-12-01

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyFri Dec 05, 2008 10:39 am

beybica wrote:
Ne..verujem u ''simpatisanje'' na prvi pogled..ljubav,ne.
Back to top Go down
~!I'm a girl!~

~!I'm a girl!~


Number of posts : 68
Registration date : 2008-11-04

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyTue Dec 09, 2008 12:03 am

Ja ne werujem!mogu smo MALE simpatije ali ne ljubaw!
Back to top Go down
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 27
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyFri Dec 26, 2008 6:18 pm

Ja newerujem slusajte zasto:
kada sam bila 2008 na raspustu svaki dan sam setala,a Batajnica je puna lepih dečaka pa...
tada sam šetala sa strinom koja ima svoju skolu stranih jezika i ona je srela jednog svog učenika za kog se priča da je prelep,i pitala ga nešto,ali on je bio na biciklu pa ga nisam dobo vidila ,ali dovoljno da se ja zaljubim...
Nakon 7 dana igrao je turnir u foodbalu,normalno za mene u 7 sam ustala i sređivala se da bi bila spremna do 9,bila sam prelepa,ali kada sam ga videla...
on nije ni l od lep,bio mi je skroz bezveze,ni danas se ne sećam šta sam sam videla tog dana na biciklu,ali tu je bio njegov naj drug koji je istog trena ublažio bol,ali na svu sreću njega sam videla 2 puta,ali sam se i u njega razočarala,ali ne toliko,od tada 2 puta pogledam dečka pre nego što se zaljubim!!!tako oprez nisu bas tako bajne ljubavi na prvi pogled!ali sada sam prešla na ono ljubav sa slike!xexe
Back to top Go down
*Fan de Maite Perroni*

*Fan de Maite Perroni*


Number of posts : 16
Registration date : 2008-12-30

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyTue Dec 30, 2008 10:16 pm

JA VJERUJEM!
Back to top Go down
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 27
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyFri Jan 16, 2009 11:31 pm

ima jedan stih o tome,a glasi ovako...

Ako se zaljubis na
prvi pogled
POGLEDAJ JOS
JEDNOM...!!!
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptySun Jan 18, 2009 4:31 pm

ima i ono....

da li werujes u ljubaw na 1 pogled ili da prodjem jos jednom... Very Happy nesto tako... xexe
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~*FaNcY gIrL*~

~*FaNcY gIrL*~


Female
Number of posts : 7
Age : 28
Registration date : 2009-08-03

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyMon Aug 03, 2009 6:19 pm

Verujem...
Back to top Go down
joxy

joxy


Female
Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 2009-09-13

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptySun Sep 13, 2009 9:52 pm

meni se desila.....
Back to top Go down
tasabona




Number of posts : 5
Registration date : 2010-06-25

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptySun Jun 27, 2010 8:49 pm

Da vjerujem,i ne shvaćam ljud koji ne vjeruju..Svakom se kad-tad desi..Sadašnjeg momka sam zavolila na prvio pogled.I dan danas se sjećam(mada je bilo prije 4 mjeseca)kako je ušao u kafić svakog njegovog pokreta,riječi..Zanijemila sma čim sam ga vidjela,a tad smo se trebali uppoznati bila sam s drugom i drugaricom u kafić i čekali smo da dođe.Srećom ljubav mi je uzvraćena,jer je on takođe rekao da se zaljubio u mene na prvi pogled Smile) Verujete li u ljubav na prwi pogled? 425502
Back to top Go down
Micka




Number of posts : 7
Registration date : 2010-11-17

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptyMon Feb 28, 2011 11:08 pm

Da...
Cesto je ta ljubav ona prava jel se covekova dusa ogleda u njegovim ocima i ako se zlajubimo na taj prvi pogled to je to...znak da smo u njemu videli nesto sto nam odgovaa i sto nas spava sa njim Smile
Back to top Go down
***Zaklin***




Number of posts : 2
Registration date : 2011-10-01

Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? EmptySat Oct 01, 2011 12:00 pm

da verujem
Back to top Go down
Sponsored content





Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty
PostSubject: Re: Verujete li u ljubav na prwi pogled?   Verujete li u ljubav na prwi pogled? Empty

Back to top Go down
 
Verujete li u ljubav na prwi pogled?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Lowe::-
Jump to: