::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Koju muziq slushte? :)

Go down 
+15
~*~UnLoVeD pRiNcEsS~*~
~!I'm a girl!~
Pollita:)
Estoy loca!¿Y qué?
LuiAnny
Natsi
*Princes girl*
*NATALY*
Dr@g@n@
~mrkvili~
Jelena
Mc blonde
_*LoLiPoP*_
×Black girl×
Katarynna
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 07, 2008 5:10 pm

slazem se da samo uz narodnjake moze extra da se provede...ja sam ranije slusala samo R&B,pop,rock i ne kazem da mi nije bilo super,super sam se provodila kad sam izlazila na takva mesta ali kad sam pocela da izlazim na mesta gde se pusta narodna muzika bukvalno sam postala zavisna od izlazaka...svaki put sam jedva cekala sledeci vikend da opet izadjem i da se provedem kao predhodni.R&B,pop,rock sada slusam samo kuci kada sam sama...
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 07, 2008 5:44 pm

~!I'm a girl!~ wrote:
ja iskljuciwo narodnjake!kao sto mrkvili kaze
celo moje drustwo slusa narodnjake!kada sa drustwom
pricam o muzici oni obicno kazu da samo uz narodnjake moze da se igra i najbolje prowede!a i u prawu su!msm sad to pop r&b metal itd to
po meni uopste nije muzika!to su drekawci.!


Dobro, u pravu si, ali ja tju da slusham muziq koja se meni svidja, a ne neshto shto svi slushaju...
a ovo drugo da su samo narodnjaci muzika, a r&b, rock, metal samo drekavci, ne slazhem se uopshte... pre bi rekla da je obrnuto... Suspect
Back to top Go down
~*~UnLoVeD pRiNcEsS~*~

~*~UnLoVeD pRiNcEsS~*~


Number of posts : 48
Registration date : 2008-11-07

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 07, 2008 11:34 pm

samo ne narodnjeke!!!!
rbd, miley, avril, HSM i naravno bajagu!!!
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 07, 2008 11:41 pm

A ja bas mogu extra da se provedem uz R&B, pop i pogotovo reggae...
A ja od izvodjacha slusham:RBD, Diego Gonzales, El Sueño de Morfeo, KUDAI, Pachanga, Sara Paxton, Avril Lavinge, Alicia Keys, Rihanna, Basshunter, Hilary Duff, Mika, Tokio Hotel, Fergie, High School Musical, Ashley Tisdale, Britney Spears, Jonas Brothers, Aloha From Hell, Enrique Iglesias, Katy Perry, Gabriela Cilmi, La oreja de Van Gogh, Madonna, Pussycat Dolls, Christina Aguilera...Jao mogu milion da ih nabrojim i svi su mi extra!!!
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Nov 08, 2008 1:41 am

--Slazhem se sa Natashom...
i nije tachno da mozhe samo uz narodnjake da se igra... Wink
Back to top Go down
Natsi

Natsi


Number of posts : 25
Registration date : 2008-11-04

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Nov 08, 2008 1:53 am

U da znate vi kako se moze igrati uz rock,punk i sl...
Uz grupu Panic at the disco najbolje...
Uz narodnjake uopste ne moze da se igra...
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Nov 08, 2008 2:03 am

Aj sad svi pishu da mozhe da se igra samo uz onu ziq koju on slusha...
nije fora... mozhe uz sve da se igra... samo zavisi shta volish... Wink
Back to top Go down
Natsi

Natsi


Number of posts : 25
Registration date : 2008-11-04

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Nov 08, 2008 2:19 am

Jeste da ja ovu vrstu muziku ne slusam,ali najbolje se igra uz tehno muziku...
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Nov 08, 2008 3:23 pm

Katarynna wrote:
--Slazhem se sa Natashom...
i nije tachno da mozhe samo uz narodnjake da se igra... Wink
nzm...kao sto sam rekla ranije sam slusala samo R&B,pop,rock i bilo mi je super ali sada uz narodnjake mi je mnogo bolje!!!ali dobro misljenja su razlicita!
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySun Nov 09, 2008 2:29 am

Gde god odete pustice vsm narodnjake,mrzim kada ja pustim neku pesmu od Bobana Rajovica oni me gladaju kao debila fazon''ae bezi bre narodnjaci'',ako odete u diskoteku,nece sigurno da vam puste Pink,Hillary,Gwen itd,itd... A da vidite ovi sto kod mene ne slusaju narodnjake na exurzijama kada odvale nasu muziku,ne mogu bukvalno da prestanu sa igranjem... Msm sve su ta sranj*ako ne slusas narodnjake,ali dobro normalno svako ima svoje misljenje...Razz Znaci mora bar neko da ima neku pesmu od njih...
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySun Nov 09, 2008 8:48 pm

Ja mogu da slusam narodnjake kada sam na zurkama...oky su za igranje...
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySun Nov 09, 2008 11:57 pm

Pa da...
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyMon Nov 10, 2008 11:31 pm

Mc blonde wrote:
Gde god odete pustice vsm narodnjake,mrzim kada ja pustim neku pesmu od Bobana Rajovica oni me gladaju kao debila fazon''ae bezi bre narodnjaci'',ako odete u diskoteku,nece sigurno da vam puste Pink,Hillary,Gwen itd,itd... A da vidite ovi sto kod mene ne slusaju narodnjake na exurzijama kada odvale nasu muziku,ne mogu bukvalno da prestanu sa igranjem... Msm sve su ta sranj*ako ne slusas narodnjake,ali dobro normalno svako ima svoje misljenje...Razz Znaci mora bar neko da ima neku pesmu od njih...

pa dobro u pravu si... al narodnjake tolko pushtaju da nema shanse da ne znash neq pesmu Razz i oni koji ne slushaju moraju da znaju... ja npr. mogu da ih slusham, ali nije sad neshto da ih volim... kad sam qtji nikad ne slusham narodnjake, niti ih imam u telefonu jer ih ne gotivim bash... ali na zhurkama tj. u diskoteci naravno da tju da igarm uz njih... Very Happy
Back to top Go down
Natsi

Natsi


Number of posts : 25
Registration date : 2008-11-04

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyTue Nov 11, 2008 11:25 am

'vako

Ja nikad necu da igram uz narodnjake,jer je to protiv mojih principa,a i nikad ne bih mogla da igram uz Aspirinku,Bubasvabu,onog celavog Bobana i slicno...Jeste,ja znam neke pesme ali to nije zato sto ih
volim ,nego zato sto dvaput prodjem pored DM-a i oni puste neku pesmu i odmah se nauci...
Zasto?
Zato sto je to obicna zvaka!To po meni nije pevanje i sve se svodi na silikonske dodatke i njihovo pokazivanje...A njima je vrkunac slave da se pojave bez gacica na naslovnoj strani skandala...
I kad narodnjaci kazu nesto protiv punkera,metalaca i sl.(nisam rekla emosa jer narodnjaci ni ne znaju ko su oni),oni su navodno narkomani i kriminalci...Pa u grandu ima najvise narkomana!!!
Priznajem,ima neka dobra pesma,ali starija,kao sto je ono ''Zagrli me ti i oprosti mi,stegni srce,nemoj plakati'' jer su reci dubokoumne,dok noviji pevaju o lekovima,odevnim predmetima(citaj:donjem vesu) i ostalim glupostima...
A da cujete vi od Panic at the disco-tome to dance,pa da vidite da i uz rock i punk moze da se igra!!!
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyTue Nov 11, 2008 1:54 pm

pa dobro to je tvoje misljenje i tvoj izbor...kod mene jedina mesta gde se pusta strana muzika je STAGE(tamo necu da idem jer tamo izlazi "elita" i nema mladje osobe od '87. godista i plus tamo svi gledaju samo sta ko ima na sebi itd...) i FLOYD(tek tamo necu otici jer su tamo svi narkomani,ali ovo ne kazem zbog njihovog oblacenja nego zato sto to zaista jesu i vise puta sam ih videla sta rade i kako rade...)
Tako da cu ja radije islaziti na mesta gde se pusta narodna muzika iako je text pesama najskrnaviji sto postoji jer tamo izlazi i drustvo koje ja volim i cije prisustvo mi prija...jos sam mlada da bih petkom i subotom uvece sedela kuci i buljila u televizor ili sto je jos gore kompjuter...
ti ako u svom gradu imas mesto za izlazak gde se pusta muzika koju volis a pritom i da normalne osobe izlaze tamo blago tebi,uzivaj dok mozes,ja nemam puno izbora pa se zadovoljavam onim sto imam...ja sam naucila da se uz narodnu muziku provedem najbolje sto mogu ali iskreno meni muzika i nije toliki problem,pustite mi bilo koju vrstu muzike ja cu se dobro provesti...
Ali ipak uz narodnu muziku mi je provod najbolji!!!
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyTue Nov 11, 2008 4:41 pm

Slazem se...Very Happy
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyTue Nov 11, 2008 11:30 pm

I ja
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
~*~UnLoVeD pRiNcEsS~*~

~*~UnLoVeD pRiNcEsS~*~


Number of posts : 48
Registration date : 2008-11-07

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyWed Nov 12, 2008 2:02 pm

pop
Back to top Go down
*NATALY*

*NATALY*


Female
Number of posts : 27
Age : 28
Registration date : 2008-10-06

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 21, 2008 9:33 pm

Natsi slazem se sa tobom,narodnjaci tj. seljaci nikad nece moci da se uporedjuju sa pankerima,heavy metalcima i emosima!!!
Back to top Go down
Natsi

Natsi


Number of posts : 25
Registration date : 2008-11-04

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Nov 22, 2008 4:09 pm

*NATALY* wrote:
Natsi slazem se sa tobom,narodnjaci tj. seljaci nikad nece moci da se uporedjuju sa pankerima,heavy metalcima i emosima!!!

pa naravno...
Back to top Go down
MaRiZZa_94

MaRiZZa_94


Female
Number of posts : 28
Age : 30
Location : with erreway and nikola paunovic!
Registration date : 2008-11-27

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 28, 2008 2:24 am

meni je sve ok!
i uvek cu postovati misljenja drugih!
mislim da sad vecina mladih voli da se veseli uz narodnjake,bar je ovde tako,i pod diskotekama pustaju GRAND i kompaniju...mislim,za diskoteke NIJE TO!
postujem ja da neko to voli,i ja se nekad dobro proveselim uz narodnjak,al sad ovde i BELLA,i ACT,i MZ...ma svi samo narodnjake pustaju...iskreno,smucilo mi se...
hocu da djuskam,uz tehno...uz strano...BAR U DISKOTEKAMA...hehe,jer za narodnjake imam rodjuse,proslave itd...Wink

ja slusam strano najvise,samo se nadam da za jedno 2-3 godine necu i ja postati narodnjak-zavisnik,kao vecina sada...
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyFri Nov 28, 2008 2:32 am

pa eto ja ranije nisam mogla da podnesem narodnjake a sada ne mogu bez njih......
msm kuci slusam iskljucivo stranu i yu rock...ali u diskotekama ne bih mogla bez narodnjaka,ono mogu ja da se provedem i uz tehno ali nije mi to to Very Happy
Back to top Go down
Zechi

Zechi


Female
Number of posts : 129
Age : 27
Registration date : 2008-11-24

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptyThu Dec 04, 2008 12:26 pm

Slusam stranu....Najvise volim RBD...Slusam:Tokio Hotel,Evanescence..jos po nsto slicno....... Koju muziq slushte? :) - Page 2 240301
Back to top Go down
http://www.rbd4um.forumotion.com
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 27
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySun Dec 28, 2008 8:31 pm

Volim sve sem ojkača,a i kod mene dečaci nas ubiše sa narodnjacima i ojkačama,pa se onda nekada moraju narodnjaci nekad slušati...ali da ih volim...ne
a od izvođača RBD se podrazumeva njih ono stalno slušam najbolji su,Avril,Shakira,Rihana,Britney,Beonce,Pussycat Dolls,i još mnbogo,a najviše stranih izvođača,ali ove baš najviše!!!
Back to top Go down
joxy

joxy


Female
Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 2009-09-13

Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 EmptySat Sep 19, 2009 1:33 pm

POP
Back to top Go down
Sponsored content





Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju muziq slushte? :)   Koju muziq slushte? :) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Koju muziq slushte? :)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::Off ToPicEs:: :: ::Muzikica::-
Jump to: