::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ~~SmS PoRuKe~~

Go down 
+2
~mrkvili~
×Black girl×
6 posters
AuthorMessage
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyTue Oct 07, 2008 8:57 pm

Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.

Ljubav je zivot, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer covek zivi od ljubavi!

Ti si jedino pitanje na koje odgovaram suzama.

U zivotu te prate 3 najteze stvari Ljubav, Sreca i Nada sta je Sreca znaces kad budes veca Sta je Nada znaces dok si mlada sta je Ljubav to nikad neces znati dok u zivotu neces gorko ZAPLAKATI!!!
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyTue Oct 07, 2008 9:01 pm

da znas da te zelim zagrliti jako,pustiti suzu niz obraz i samo jednim pogledom objasniti tebi da si jos uwek nesto najlepse sto nosim u sebi!!

lepo bi bilo kad bi se ponowo sreli mozda bi tada istu srecu xteli,neznam dal si srecan il se kajes ja u ziwotu imam swe,samo mi ti nedostajes!!!

bol nije bil kad se u dusi stisa kad nisi tu ni kisa nije kisa,ni ljubaw nije ljubaw ako se usne ne spoje, ni usne nisu usne ako niu twoje!!
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyTue Nov 18, 2008 12:08 am

Bio mi je sunce, bio mi je sreca, za mene bio je sve, trazila sam njega ispod ovog neba. Sad svejedno je jer on nije kraj mene. Svi mi kazu bolje za mene, a sta mislim ja i sta osecam niko ne pita... Ne dirajte moju bol, ne stavljajte rani so, ne pricajte sa mnom kao da sam dete, ja sam sada zena od glave do pete... Mozda draga mama nije bio on ono sto si htela ti, mozda stvarno ne znam nista o zivotu ali znam o ljubavi.

Bilo bi suvise ludo da te jos uvek volim. Bilo bi suvise nisko da te za ljubav molim. Jednom sam te volela, ti me nisi shvatio. Jednom si me ostavio i nisi se vratio. Sada mozes da se vratis, ali da me volis i kao ja da patis.

Oprosti mama moram ti reci svoje otkrice. Ja osim tebe volim jos jedno bice. Oprosti sto osim tebe, ruke mi greje jos neko, oprosti sto nekad kad sam kraj tebe, misli su mi daleko. Oprosti kada ne cujem pitanje tvoje, oprosti, ali sta cu lude su godine moje!

Na pesku pisah ime tvoje, al izbrisa ga vetar ludi. Na zidu pisah ime tvoje, al srusise ga zli ljudi. Na valu pisah ime tvoje, al on ga vrtlogu dade. Na staklu pisah ime tvoje, al staklo prsnu u komade. I tad zapisah ime tvoje, u dubinu duse svoje i tu ce ostati sve dok ima i nas dvoje!


Last edited by ~mrkvili~ on Tue Nov 18, 2008 12:25 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyTue Nov 18, 2008 12:11 am

Sunce sija iza plota,ja zawoleh idiota
I da imam 100 ziwota,swe bih dala za tog skota!
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptySun Nov 30, 2008 11:51 pm

Za Laku Noc!
Laku noc srce moje maleno poljubac ti salje jedno srce vatreno koje samo za tebe kuca i gori a porucuje ti da te PUNO PUNO VOLI !
-------------------------------------------------------------------------------
Ljepe snove ja ti zelim i sanjaj sta ti srce tvoje najvise zeli. Jer ja ti snove izabrati ne mogu, ali ti zato iz srca POLjUBAC poslati mogu *CMOK*
-------------------------------------------------------------------------------
Gdje god da krenem nesto mi fali, to si ti moj andjele mali. Laku noc i ljepi snovi, zeli ti netko ko te mnogo voli!
-------------------------------------------------------------------------------
Laku noc leptirice moja, sanjam te nocima gledam te ocima, a ljubav tvoju trazit cu svakog dana dok ti zlato moje ne budes shvatila da smo mi srca dva spojena u jednoga.
-------------------------------------------------------------------------------
Kad u tisucu zvijezda razlije se nebo, kad mjesec sipa beskrajno srebro, kad tisina ubija sitne ponocne sate, jedna osoba misli na te! Laku noc!
----------------------------------------------------------------------------
Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svetlo mesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrediti sutra buditi…
---------------------------------------------------------------------------
Ako se probudis u ove sitne sate, vidjet ces da netko misli na te. A ako te ne probudi zvuk poruke ove, spavaj andjele najlepse ti zelim snove!
---------------------------------------------------------------------------
Kad zvezde zasvetle u tamnoj noci i nestane dan, zelim ti sreco najlepsi san. Polako se gubim u tamnoj noci, pomislim na tebe i sklopim oci.
---------------------------------------------------------------------------
Jedan poljubac na lice tvoje, lepo spavaj sunce moje, i jos jedan na usta tvoja, lepo sanjaj duso moja, i za kraj na vrat tvoj laku noc andjele moj.
Back to top Go down
One in a milion

One in a milion


Female
Number of posts : 109
Age : 29
Registration date : 2008-12-01

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyMon Dec 01, 2008 11:30 am

Bio si osmeh na mojim usnama, bio si sreca u mom oku, zvezda mog neba,vatra mog srca...sad si samo lice na slikama i precrtano ime na korici sveske, zato znaj- necu plakati kad odes sa drugom ni moliti da se meni vratis jer bicu daleko kad budes srecan a jos dalje kad pocnes da patis!

Ti si moja sms ljubav dok nas krediti ili baterija nerastavi

ja nisam sama ja imam druga svuda me prati zove se tuga

Sedimo na livadu, jedemo chokoladu, vetar duva, on me muva, da me ljubi on bi hteo, ali on je luka jeo, kada sam mu usne dala, u nesvest sam pala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kada umiru secerasai?!?kada je NAJJSLADjE!!

SADA...
TADA...
ONDA...
UVEK...
JUCE...
PREKLJUCE...
DANAS...
SUTRA...
PREKOSUTRA...
PREKSINOC...
SINOC...
JUTROS...
NOCAS...
RANO...
KASNO...
NEDAVNO...
CESTO...
VEC ODAVNO...
MISLIM
NA
TEBE!!!!!! !!!

Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kaoljici rose. KAKO KAD SE BUDIM U PODNE!

Ako me ne volis to je tvoje pravo, ali kada prodjes pored mene reci mi bar zdravo!

Volim kad me cepas, skidas sve sa mene, lomis me na komade, lagano me lizes, grickas... ovo nema veze sa sexsom ovo je tvoja ' milka sa keksom '

Mi smo ZEMUNCI ULTRA MUNZE KONZA, stangle u ruci, oko vrata tozla, opasna tresa, cvike iza uva, CEO GRAD BEOGRAD MOZE DA NAM DUVA! ! !

Wolim te kao sto riba woli wodu, kao sto dior woli modu, kao sto medo woli med, kao sto pingwin woli led... Ja nijesam andjeo iz raja, ali te ipak wolim bez kraja!!!

ZDRAVICA ZA LEPOTICE;Idu dani, rastu sise, udacu se j**e mi se, suve sljive i orasi ja se skota otarasi. Svaki nam se dao na kolena pao, ko ne padne nek mu djoka otpadne.

Problemi me mnogi muče počeli su tek od juče, ne daju mi srcu mira, moja baba se drogira. U gradu je prava zbrka, stidim se i komšiluka. Zezaju me sa svih strana sve zbog babe narkomana.

Ako ikad vidis mesec kako te grli.....Zvezde da su ti na dohvat ruke...I andjeli da pevaju tvoje ime...Budi siguran da si poludeo.

Hajde da podelimo svet ovako:nebo tebi,zvezde meni,sunce tebi,svetlost meni,more tebi,talasi meni.Ma ne.Bolje ovako sve tebi a ti meni,jel vazi?

E ovako je bio plan da te volim jedan dan,ali tebe voleti je slatko jedan dan je bas kratko,zato menjam plan VOLECU TE SVAKI DAN


Seti se da NEKO,a ne SVAKO.....da NEGDE,a ne SVUGDE......da ZAUVEK,a ne NIKAD....da NAMERNO,a ne SLUCAJNO.......da ISKRENO,a ne LAZNO......misli na TEBE!!!!!


Cokoladna bombona?Ne!Sladoled?Ne!Zele?Ne!Secer?Nikako!Rafaelo kuglice?Nema sanse!Stvarno se trudim ali neuspevam da nadjem nesto sladje od tebe....

Ja naucih 10 Bozijih zapovesti i nadjoh se u strasnoj bedi,jer 10 kaze:,,od nikoga nista ne pozeli'',a ja pozeleh srce tvoje da zauvek bude moje?

1.Ja cu tebe nocima sanjati, ime tvoje necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te, dodji, molim te jer ludo volim te!

2. Pogledaj u zvezde videces proslost, pogledaj u srce svoje videces zivot, pogledaj u mobilni videces ko trenutno misli na tebe...

3. Znas li koliko je Sunce, nebo, zvezde...? Znas li mozda koliko jedan vek ima minuta? E, da znas, objasnila bih ti zasto je sve to malo u odnosu na tebe

4. Mozda nikad neces znati da te neko gleda izdaleka i da te neko vjerno ceka, mozda nikad neces saznati da nekog srce boli, mozda nikad neces znati da te neko voli!
Back to top Go down
One in a milion

One in a milion


Female
Number of posts : 109
Age : 29
Registration date : 2008-12-01

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyMon Dec 01, 2008 11:34 am

1. Luda sam za tobom, sta cu sa sobom?Uvek si uz mene, ne mogu bez tebe! Uz tebe je dan najlepsi san. Bez tebe ne mogu ni dan, zivela MARIHUANA!!!

2. Kazu da svako na nebu ima svoj sat i da se okrene jenom kad pomislis na sex. Tvoj sat je kod Sv. Petra sluzi mu kao ventilator.

3. Bog stvori sunce tpolo i sjajno,stvori mesec mio i drag,stvori more bistro i duboko, i zatim stvori tebe...jer nekakvu pi**ariju je morao da napravi.

4. Vaš novogodisnji horoskop : Ljubav: Zvezde Vam se smeše. Posao : Zvezde Vam se smeše. Zdravlje : Zvezde Vam se smeše. Sex: Zvezde crkavaju od smeha.

Gdje ljubav kroci nogom tu skola kaze zbogom!

UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras!

Ljudi su razliciti. Imaju razlicite navike, drugacija misljenja i pogled na svet. Vole na neki drugi nacin, mrze na neki treci. Ali sta je isto sto imaju? Rodjendan. Danas se navrsilo 18 godina od kako si svet usrecio svojim rodjenjem! Svi ti zele bezbroj ostvarenja snova, ispunjenja zelja i jos puno toga. A ja? Ja ti zelim ovo:Da volis i budes voljen, jer kad sve nestane, ljubav je jedino sto nas cini ovim sto jesmo!

Milion puta u zivotu krenem, a onda stanem, jer ne znam gde sam. Mnogo puta se zaljubim, a onda razocaram. Mnogo ljudi prodje kroz moj zivot, uzmu ono sto im je potrebno i odu. Mnogo reci cujem svakog dana, a one uglavnom bole, samo me retke cine recnom. A onda stanem i shvatim da sve nije tako crno. Okrenem se i vidim tebe jedinu osobu koja nije otisla, cije reci ne bole, jedine koja je uvek tu i cini moj zivot lepsim. Zato, hvala ti sto postojis.

Mozda kada se na zemlju spustis, i kada pogledas na svet oko sebe, mozda kada koju suzu pustis, i kada prestanes da volis samo sebe. Mozda kada tvoj pogled dobije neki smisao, i kada izgubi tu mracnu prazninu, mozda kada prestanes da zivis samo da bi disao, vec da bi upoznao ljubav, toplinu i blizinu... Mozda ako mi posvetis paznje barem malo, jer covek misljenja menja, mozda ako mi pokazes da ti je stalo i ucinis da zaboravim na sva ona razocarenja. Mozda ces i ti jednom voleti ovako jako, tek tada ce ti biti jasno, mozda ces shvatiti da voleti nije lako, jer i ako se zaljubis u mene, bice kasno. Mozda ces tek tada upznati bol i shvatiti da i ti voleti umes. Mozda cu ti tada priznati da te... Ma ti i onako nista od ovoga ne razumes. Sad

Jedwa cekam ponedeljak da te widim u skoli, zato sto sam ja dewojka koja te iskreno i mnogo woli. Cekam da prodje cas, tih 45minuta, da izadjes na odmor, da te widim, ali se onda setim sta si uradio, a da za mene nisi mario. Najbolji mi je odmor od 15minuta. Tako mogu krisom da te gledam, pa makar i 5minuta. Ziwim za taj dan da se pomirimo i da zajedno opet uziwamo. Wolim oci twoje, wolim osmeh twoj. Nedostajes mi MALENI MOJ! Kad sam s tobom nikad se ne smorim i na swe tuzno zaborawim. Wolim twoje swe, niko ne moze da te zameni, bre! Nikada nisam owo osecala, ne znam sta se u mom srcu dogadja. Ali, to sto ti se nikad nisam swidjala prewise me pogadja. Nadam se da cemo ponowo biti zajedno WOLIM TE SRCE MOJE MALENO

Djacka Molitva>Oce Nas koji si za katedrom sveta je hemijska, da dobre volje dodjes na cas, ili da uopste ne dodjes. Oprosti nam sve neopravdane nase, kao sto mi zaboravljmo gradivo vase i ne izvodi nas na tablu vec nas ostavi na mestu nasem. Amin! P. S.Knjiga je svetinj a svetinja se nedira.

1000 ljudi sresti, 100 ljudi pozdraviti, 10 upoznati i samo 1 decka najvise voljeti

Posle nekog vremena... Posle nekog vremena naucis onu finu razliku izmedju drzanja za ruke i otkidanja duse i naucis da ljubav ne znaci oslonac, a drustvo ne znaci bezbednost... I pocnes da ucis da poljubci nisu ugovori i da pokloni nisu obecanja... I pocinjes da prihvatas poraze podignute glave i otvorenih ociju kao odrasli covek, a ne kao ocajno dete... I naucis da gradis svoje puteve sadasnjosti, jer je tlo sadasnjice suvise ne sigurno za planiranje... I posle nekog vremena naucis da sunceva svetlost ume de opece, ako je ima previse... Zato sad svoju "bastu" ukrasavaj kao dusu, umesto da cekas da ti neko drugi donese cvece! I naucis da zaista mozes da izdrzis, da zaista imas snage i zaista vredis!!!

Slovo S je najlepse na svetu,
slovo S je kao ptica u letu,
slovo S je urezano u srce moje,
jer na slovo S pocinje ime tvoje!!!


Nemoj nikome nikada reci da je postojala jedna "mala"...da je bila tvoja i sve ti dopustila, sve dala.... nemoj nikome nikada reci da si otisao iz njenog zivota kao tama, nemoj im priznati nikad da "mala je ostala sama"....nemoj nikome nikada reci da je plakala i patila, da si joj znacio, a nije te vratila.... nemoj nikome nikada reci da mala trebala te i da "mala" bojala se svega cega bojis se.... i kad gledas "malu" ona gleda te i kad druge zele te, ona ne da te.... nemoj nikome nikada reci da je ponos unistio sve, ko zna hoce li opet srecna biti, nemoj nikome nikada reci, molim te.... nemoj nikome nikada reci da su ti govorili da za tu "malu" nisi i nemoj im nikada reci da su je pitali: "zaljubljena ti si?"....nemoj nikome reci da je morala reci NE iako zaljubljena bila je.... nemoj nikome nikada reci da bio si joj sve i nemoj im reci kakve bile su noci te kad si "maloj" ulazio u sne, kad bila je sigurna da trebas je, a ti si bio sretan, nisi znao za puteve tuge.... nemoj nikome nikada reci da njene noci bile su duge.... nemoj im reci da je "mala" zbog tebe sve izgubila, jer bila je sretna dok te je ljubila.... i nemoj nikome nikada reci da si "malu" bar malo voleo, da si je za oprost molio, samo im reci: "zaliti necu", ali nemoj nikome nikada reci da nakon svega "mala" ti zeli srecu i zeli te bar kao prijatelja, zeli da joj kazes sve.... nemoj nikome nikada reci da "mala" nije mogla reci NE i nemoj im reci da "mala" jos uvek za tebe dise, da "mala" zbog tebe umire i zbog tebe stihove pise.... nemoj nikome nikada reci da "mala" zbog tebe sja i nemoj im molim te reci da sam te "mala" ja...
Back to top Go down
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 27
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyFri Dec 26, 2008 9:09 pm

RIBE VOLE VODU
PTICE VOLE GORU,
A JA VOLIM TEBE
CRNOKOSI STVORU!!!
-----------------------------------------------------------
NE PLAČ' MAJKO
MOJA MILA RODILA SI TI
DEBILA
-----------------------------------------------------------
Školu-od*ebi
Starce-za*ebi
Dečka-po*ebi
Život-raz*ebi
I bit ćeš HAPPY!
-----------------------------------------------------------
Sve se to dogodilo na putu za ludilo srce mi se opasno u tebe zaljubilo
-----------------------------------------------------------
NIJE MI ŽAO ŠTO ME
LAŽEŠ...ŽAO MI JE ŠTO
MISLIŠ DA TI VERUJEM!
-----------------------------------------------------------
Back to top Go down
One in a milion

One in a milion


Female
Number of posts : 109
Age : 29
Registration date : 2008-12-01

~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ EmptyTue Dec 30, 2008 3:24 am

Hvala ti sto na vreme vidim ko si, i pre pocetka bivsi postao si!!


Ja nisam zena bez ponosa, da kleknem i da molim, na kolena svoja necu pasti i ako te ludo volim.


....sresces samo stranca, slucajnog prolaznika i pogled leden...i ako te taj stranac nekada voleo vise nego sebe!


Oprosti mojim ocima sto traze pogled tvoj, oprosti mojim usnama sto traze dodir tvoj i poslednje sto te molim, oprosti sto te volim!
Back to top Go down
Sponsored content





~~SmS PoRuKe~~ Empty
PostSubject: Re: ~~SmS PoRuKe~~   ~~SmS PoRuKe~~ Empty

Back to top Go down
 
~~SmS PoRuKe~~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Razne teme::-
Jump to: