::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 kako da se udaljim od drugarice

Go down 
+4
Katarynna
Dr@g@n@
~mrkvili~
×Black girl×
8 posters
AuthorMessage
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 5:30 pm

imam jednu drugaricu koja mi je do skoro bila naj naj naj drugarica na swetu prosto sam bila opterecena njom,ali se ona wremenom pocela da se menja na lose,od kako je saznala za seriju rebelde stalno imitira miju,gubi se i radi neke stwari koje narawno da nebi uradila da nije zaludjena mijom,gowori neke gluposti i stalno gowori da je neko imitira i ako to nije istina,swi polako pocinju da misle lose o njoj...ja sam pokusawala da pricam sa njom,ali njen odgowor je uobicajen : " TAKWA SAM JA " , ja stwarno neznam da kazem,polako ce ostati bez drugowa jer swe ponizawa na osnowu njixowog fizickog izgleda,umislila je da je neka riba,a ustwari i nije nesto...sta da radim??
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 7:57 pm

joj ja sam bas losa u davanju saveta ali pokusacu nekako da ti pomognem...
ja sam imala isti slucaj kao i ti, i posto me ni posle milion razgovora nije slusala jednostavno sam prestala da je zovem,da joj se javljam na ulici...iako me je to bolelo potpuno sam je ignorisala i pravila sam se da ne postoji...posle nekog vremena kad je skontala da nikom nije zanimljiva i da polako ostaje sama vratila se na staro...
ali moja i tvoja drugarica su razlicite osobe tako da ne znam da li ce ti to pomoci...
ali verujem da ni jedna osoba ne voli da je usamljena pa tako ni tvoja drugarica...sto usamljenija bude to ce se vise truditi da ponovo bude ona stara...valjda...
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 7:59 pm

ali fora je sto njoj niko nesme da se suprotstawi,jer swi misle da ako se druze sa njom da su extra...pogotowo decaci...koji su glupi...jer swi misle da nju swi wole,a nije tako jer ja zanm dosta njix koji misle da nije zanimljiwa i to...ali niko nesme protiw nje,a ja kad bix xtela mogla bix protiw nje,ali ja ipak necu nju da unistim!! Mad
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 8:36 pm

Joj onda stwarno nzn...
Pokusaj da sakupis barem nekoliko njih kojhi ce zajedno sa tobom moci da joj kazu da malo preteruje...
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 10:19 pm

Josh pogotowo kad se izgubi pa pochne da pewa neke dechije pesmice, da se dere...
al niko ne sme nishta da joj kazhe Rolling Eyes
a pogotowo neke (merima, jelena) koje puze za njom, idu stalno da joj qpuju uzhinu.... jer misle sigurno da tje se ona druzhiti sa njima, a samim tim da one bude ''cool'' jer se druzhe sa njom....

a dechaci najmutawiji... ne smeju ni da joj pisnu. . . Rolling Eyes
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 10:39 pm

Znam na koga mislis i znam kakva je... Meni je ona extra drugarica,ali njeno ponasanje mi se uopste ne svidja... Misli da je centar sveta.. Npr.ako mene neko naz barbikom,ona me pogleda bukvalno ispod oka,i meni nije jasno,danas u ucionici je napisala na nekom listu od bloka ''Barbie'' i zalepila msm omg!!!!
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 11:17 pm

Uzhasna je sve redom nervira...Pokushaj ponovo da razgovaras sa njoj i reci joj da si ozbiljna...I ako kazhe da je to ona reci joj da ni sama ne zna ko je!I da se spusti na zemlju nije ona kao sto any (andjela...tako mi lakse da pisem) kaze centar sveta...Ona ladno kupila isti lancic ko moj i svima prica da je kopiram i da je njen lepshi!!!OMG UZHAS! affraid ........I reci joj sve sto zhelish i ako nastavi sa onim
TO SAM JA lepo joj reci da neces vise da se druzite kao pre jer ne mozes...jer to vise nije ona...to vise nije Tanja!!!
I skroz se promenila na gore...Odnosno glumi!!!NON-STOP glumi neshto sto nije i umislja da je neka kraljica...I da tako su jadne Merima i Jelena da bih zaklala obe...
Ona merima retardirana bolesnica ja joj kazhem ti bi se ubila za tanju a ona: ''pa da'' tako neshto i rekla sam joj da je jadna...Kad jeste!

Danas kad je dosla kod mene i tu bilo jos nekoliko devojcica i ''tanja'' kazhe morate da gledate el refugio kako je extra itd itd...i mi kazhemo da gledamo ali se ispalila verovatno je ocekivala da kazemo da ne gledamo pa da pocnemo svi da gledamo i onda da ona pricha kako je kopiramo...STRASHNO!
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 11:19 pm

A to shto je napisala... uzhas... Rolling Eyes
dok je to lepila svi su je ono gledali... al narawno niko ne sme nishta da joj kazhe...
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyThu Nov 06, 2008 11:40 pm

Ja nisam nista htela da joj kazhem mislim njen problem shto je bolesna Laughing
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 1:05 am

xaxa Laughing Laughing
a ono danas shto si rekla ''tanja ne lichi ni na barbiq, a kamoli na miju'', il obrnuto... Smile
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 2:00 am

da niste malo skrenule sa teme??? Rolling Eyes
×Black girl× je trazila savet kako da se udalji od nje,nije trazila da je ogovarate...
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 4:24 pm

Ne ogovaramo mi nju, samo kazhemo... Smile
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 4:35 pm

Very Happy samo iznosimo misljenja
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 5:17 pm

Hahaha...narawno...ma da...kako si mogla da pomislis da je ogowaraju??? Laughing
Msm...xBlack Girlx jer se promenila situacija i jesi li nesto pokusala???
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 5:21 pm

ma nije joj se obratila...
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 5:40 pm

Dr@g@n@ wrote:
Hahaha...narawno...ma da...kako si mogla da pomislis da je ogowaraju??? Laughing
Msm...xBlack Girlx jer se promenila situacija i jesi li nesto pokusala???

Ma ne ogovaramo mi nju (Black girl), nego Tanju... Laughing
tj. ne ogovarmo je, samo iznosimo mishljenja, ko shto natasha kazhe... Smile
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 5:57 pm

Ja nisam ni mislila da ogovarate Black girl...Skontala sam da ogovarate tu Tanju ili kako se vec zove samo sto mislim da ma koliko ona bila losa osoba nije u redu da je ogovarate na ovaj nacin...
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 8:23 pm

ma...ja nisam nista Very Happy

p.s. zowe se TATJANA,ali swima gowori da je zowu:barbie,kety.tajchy,tashke...idt...
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Nov 07, 2008 11:49 pm

pa kad je jadna izmislja sama sebi nadimke i govori ljudima da je tako zovu kao sto si i ti rekla
ja sam je u imeniku namerno upisala kao Tatjanu Pantovic
Back to top Go down
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 27
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyFri Dec 26, 2008 8:36 pm

Stvarno je gadne situacija,imala sam i ja jednu sada je opisujem ko bivša bf,bile smo nerazdvojne dok ona nije počela izigravati boga kada sam joj se suprostavila posvađala me sa cjelim razredom...al ne radi se o meni nego o xBlack girlx,mpžda da je pozoveš jedan dan kod sebe i da joj nju imitiraš ili da snimis njeno ponasanje u skoli i snimis na mobilnom ono sto drugi misle o njoj i da joj pustis pa da ima prestavu o svom ponasanju i da te to povređuje,a ako to ne uspe ti pokusaj imitirati Dul,ipak je ona veca faca od Ani pa ce te onda vecina zgotiviti i nju napustiti,onda ce valjda skontati i vratiti se na staro,ali ovo ste pisali jos u novembru da li se ista promenilo...
Back to top Go down
Micka




Number of posts : 7
Registration date : 2010-11-17

kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice EmptyWed Nov 17, 2010 1:29 am

Ja sam mala isti problem...msm pocela je da glumi ribu.Ali ovako sma ja to resila,sve sam joj lepo rekla i govoirla je isto takva sam kakva sam.Ja sam se prestala druziti sa njom jakoo boli ali posle par nedelja je skontala i promenila se.A ako se ne promeni nemoj se i druziti sa njom,ne zasluzuje te,neka nema prijatelje vi ste joj pomogli da shavti sta radi od sebe i svg zivota.Ako zeli prihvatice ako ne zeli nece prihvatiti.Pustite je....
Back to top Go down
Sponsored content





kako da se udaljim od drugarice Empty
PostSubject: Re: kako da se udaljim od drugarice   kako da se udaljim od drugarice Empty

Back to top Go down
 
kako da se udaljim od drugarice
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako da mu pridjem???
» Kako iznervirati roditelje?
» Kako preziveti horor film?
» Kako da joj kazem da smara a da je neuwredim?
» Kako se ponasate kada se zaljubite?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Saweti::-
Jump to: