::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 swa sreca niko nije bio tu :D

Go down 
+4
Mc blonde
Katarynna
Estoy loca!¿Y qué?
×Black girl×
8 posters
AuthorMessage
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptyThu Nov 13, 2008 9:57 pm

owo nije blam jer nikom osim mojix drugarica nije bio tu a od njix me nista nije blam Very Happy

ja sam preskakala ogradu u skoli jer nam je lopta na fizickom izletela iz dworista i poso je tu odna PS arena ja kako sam preskakala ogradu neki tip ulazi u arenu ucinilo mi se da je lep al je imao kapu,i ja se izbecim da widim ko je,kad on taman udje u arenu,a ja se skrsim sa one ograde...msm nisam ja pala nego sam se okacila na nju...i tu su bile druge moje drugarice...one su me uxwatile da me dizu...a natasa me je "slucajno" uxwatila za sisu... omg swa sreca niko nije bio tu... Very Happy
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptyThu Nov 13, 2008 10:13 pm

ahahahaha kako sam se pocepala kad sam procitala...!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaa
kako je bilo extra jadna ti!!!!!!!!!a cim sam te videla ja potrcala da te spasim a vidis sta je drugarica!uvek sam tu u nevolji Laughing haha zaebavam se!!!spasile smo ti milena i ja zivot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy a slucajno sam te uhvatila za sise!!!jbg...
a ti nemoj vise da blejis u decake sta ces ako jednog dana ne bude mene i milene!!!!!!!!!!!!!!!a najzesce bi bilo da su te videli ovi iz arene svi kad je otvorio vrata!!!kako si visila mislila sam da ces da pogines!!!eto kad ti blenes!!! lol!
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptyThu Nov 13, 2008 11:13 pm

jao ja sam umrla...
a prvo kad si se ''obesila'' na ogradu ja milsila ti se zajebavash... Laughing Smile
tek kad su ove dve pochele da te podizhu tek onda sam skontala da si se ''zaglavila''... Laughing
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptyThu Nov 13, 2008 11:47 pm

Ahahaha koji ste carevi lol! !!!Jao bilo je extra smesno!!!Ova milica kad smo je spustale sa ograde umesto da stane lepo ona se razvlaci i ne moze da ustane koliko se cepala i ostala na podu...I onda sam je slucajno uhvatila za sise kad sam je spustala JBG ne znam sta radim koliko sam se cepala...a i u tom trenutku nisam mogla da razmisljam jer sam joj spasavala zivot
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptyFri Nov 14, 2008 12:19 am

Jaoj mukice moja mawa,eto da nije Natase i Milene i Natasinog drzanja za sise ti bi mi se povredila...SadSad A Natasa ja i ti cemo u skoli da popricamo oko tog vatanja... Znas...Very Happy:D:DD:D:Lol
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptySat Nov 15, 2008 2:45 pm

pa tako je da ne povredi sise sta ce posle??? Very Happy
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptySat Nov 15, 2008 6:14 pm

Hahahahaha lude ste!(u pozitiwnom smislu narawno...)
Cepala sam se dok sam owo citala... Laughing
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 28
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptySun Dec 28, 2008 4:54 pm

i ja isto stvarno niste normalne...xexexexexe
Back to top Go down
Zechi

Zechi


Female
Number of posts : 129
Age : 28
Registration date : 2008-11-24

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptySun Mar 15, 2009 7:27 pm

Sajkova girlfriend wrote:
i ja isto stvarno niste normalne...xexexexexe
Back to top Go down
http://www.rbd4um.forumotion.com
joxy

joxy


Female
Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 2009-09-13

swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D EmptySun Sep 13, 2009 9:44 pm

nemam takve blamice! ;-)
Back to top Go down
Sponsored content





swa sreca niko nije bio tu :D Empty
PostSubject: Re: swa sreca niko nije bio tu :D   swa sreca niko nije bio tu :D Empty

Back to top Go down
 
swa sreca niko nije bio tu :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::Off ToPicEs:: :: ::Humor::-
Jump to: