::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Lopowii....aaa....

Go down 
+5
Dr@g@n@
Katarynna
Mc blonde
Estoy loca!¿Y qué?
×Black girl×
9 posters
AuthorMessage
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyTue Dec 02, 2008 10:17 pm

da li su kod was nekad bili lopowi?

kod menesu skoro bili i "obili" su ponmocnu zgradu(msm to je kuxinja letnja)...ali su ix komsije cule pa su ix jurili i nista...a danas su bili kod zene koja ziwi preko puta nas..aaa...strasno...i to u 8 ujutru,ja bila u skoli i kad sam dosla moji mi rekli..posto ta zena izdaje lokal oni je odweli kao da wide taj lokal...wezali je tukli je dok im nije rekla gde su pare,posle je jedan moj komsija prowalio izwao miliciju,a moja mama i baba su uce da neko wristi ali nisu imale poja da ej nju neko opljackao,posle kad ju je xitna pomoc wodila widela je moja komsinica i rekla da je ona bila swa krwawa i da je jedwa xodala...aaaa...strasno...ja weceras spawam sa mamom i tatom(salim se)...
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyTue Dec 02, 2008 10:20 pm

ijaoooooooooooo
kod mene nisu nikad bili lopovi Smile
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyTue Dec 02, 2008 10:50 pm

Jaoj,kod mene jedna komsinica,vracala se u 6 popdne... I videla da je neko usao u kucu,i ona usla,a ono je zavezali istukli,bas je tukli,a srecom da joj beba nije bila kuci tada...jaojjj....Boze...
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyTue Dec 02, 2008 10:58 pm

Jao bozhe shta je ovo lopovi u Sremchaji!! Laughing
Kod mene nisu bili (sretjom), ali su bili u komshliliq tj. qtja koja je spojena sa mojoj ili bolje retji drugi deo qtji... valjda su samo obili... ne znma dal su ukrali neshto....
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyTue Dec 02, 2008 11:41 pm

Jaoooooooooo....
Kod mene nikada nisu bili lopowi,ali bili su i obili kuyju preko puta mene...aaaa...
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyWed Dec 03, 2008 2:38 am

ni kod mene nisu bili,ali bili su u komsiluku...kod mene i da dodju nema para...moj tata sve pare drzi u banci,kesa kuci imamo najvise 1000 dinara ako nesto zatreba hitno iz prodavnice...jedino vredno sto imamo u kuci su televizori,kompjuter,frizider,masine za sudove i za ves,sporet i to je sve....ali da to iznesu treba im dosta vremena....
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyWed Dec 03, 2008 8:01 pm

joj danas sam cula da su bili kod jednix ljudi sto ix mi poznajemo...to je jedno 4stanice od moje kuce..jbt owde u Sremcici wise nije bezbedno ziweti Smile
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyWed Dec 03, 2008 8:17 pm

majke mi... a gde, 4 stanice na koju stranu???
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyWed Dec 03, 2008 8:23 pm

ka okretnici Sad
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Jelena

Jelena


Female
Number of posts : 73
Age : 28
Location : sa RBD
Registration date : 2008-10-22

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyWed Dec 17, 2008 2:26 pm

UUUUUUUU OMG AAAAAAAAA Neutral
Back to top Go down
http://www.krasivajelena.big-forum.net
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 28
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptyFri Dec 26, 2008 8:48 pm

Pa wi se morate čuvati kad ste vani kad idete u skolu itd. Kod mene su obili zgradu preko puta,a u batajnici...tamo stalno idem i izlazim naveče za raspust...su vadili djeci organe i prodawali u naselju koje graniči s batajom...šta ako dođu i u bataju to je malo mesto...sta ako me napadnu...ajoj valjda neće!
Back to top Go down
joxy

joxy


Female
Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 2009-09-13

Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... EmptySun Sep 13, 2009 9:04 pm

nikad!
Back to top Go down
Sponsored content





Lopowii....aaa.... Empty
PostSubject: Re: Lopowii....aaa....   Lopowii....aaa.... Empty

Back to top Go down
 
Lopowii....aaa....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Razne teme::-
Jump to: