::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?

Go down 
+3
Dr@g@n@
~mrkvili~
Mc blonde
7 posters
AuthorMessage
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptySat Oct 04, 2008 12:46 am

Ovde slobodno napisite! ssssssssssssss
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 3:22 am

Pa ovo moje bi pre nazvala bezobrazlukom ali ajde...
Posto u dvoristu imam veliki bazen sa peskom za igranje,sva deca iz naselja su dolazila tu da se igraju ali samo jednu devojcicu nisam pustala zato sto je nisam volela.Ona je tada imala 3 godine a ja 5.Svaki put kad je usla u dvoriste dobila je saku peska u lice od mene i svaki put je placuci i vrsteci sa punim ocima i ustima peska odlazila kuci.Onda mi je to bilo zabavno da joj radim ali sada kad se setim sramota me je i uvek se skenjam kad pocnem da razmisljam o tome kako se ona osecala tada...Ali sta cu,nisam ja kriva sto mi roditelji tada nisu posvecivali dovoljno paznje i sto sam bila pomalo nevaspitana... Laughing
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 4:06 am

Evo jos jedno...Mozda ce vam delovati nemoguce ali ja se zaista tog dana secam kao da je juce bio iako sam imala samo 6 godina...Tako da cu vam ispricati malo detaljnije...
E ovako...Kao sto rekoh imala sam 6 godina a moja drugarica Ivana s kojom sam se tad druzila je imala 7....Secam se da je bila nedelja i da je Ivana rano ujutru dosla kod mene da pravimo dvorce od peska...I sve je bilo super sve dok nam u jednom trenutku nije palo na pamet da pobegnemo od kuce,ali stvarno....Bez imalo oklevanja smo se pokupile i otisle...Kao nenormalne smo ceo dan lutale gradom,cak smo u jednom trenutku sele na beton da prosimo jer smo bile gladne a nismo imale para a nismo htele da se vratimo kuci jer smo znale da cemo dobiti batine...I tako smo nas dve bezuspesno prosile sve dok nam u jednom trenutku nije palo na pamet da odemo do reke da pecamo sa pecaljkama koje smo usput napravile od vrbe...Stigle nas dve polako do reke i krenule da pecamo ali naravno nista nismo upecale sa tim stapovima pa je moja pametna drugarica u odeci usla u vodu misleci da ce rukom uspeti da uhvati koju ribicu...Ali posto nije uspela izasla je hvala Bogu ziva iz vode(kazem hvala Bogu jer usla na mesto gde je prilicno duboko i ima puno virova a ona nije znala da pliva)...Malo dalje od tog mesta smo naisle na jednog pecarosa koji se sazalio i dao nam je dve male ribice...Ali posto su bile presne nismo mogle da ih jedemo ali isto tako nam je bilo zao da ih bacimo pa su nam se malo(citaj malo vise) usmrdele u rukama....I tako smo nas dve lutale i lutale sve dok nije pocelo da se smrkava....Bile smo uplasene jer nismo htele da spavamo na ulici a i bilo nam je hladno pa smo konacno odlucile da se vratimo kuci ali ponele smo i nase usmrdele ribice jer nismo zelele da ih ostavimo same iako su vec odavno bile pokojne...Na moju nesrecu na putu do kuce smo srele moju mamu koja nas je ceo dan trazila...Ja sam mislila da ce me izgrlitii izljubiti kad me vidi ali...Sva srecna sam dotrcala do nje i pokazala joj moju ribicu a ona me je samo pogledala i iz sve snage mi je rasplaila samarcinu da sam se ja jadna u sekundi okrenula oko sopstvene ose...Nije rec progovorila do kuce koliko je bila besna...Kas smo stigli kuci mrtva ladna kao da se nista nije desilo mi je rekla da sednem na kauc u dnevnoj sobi i da je sacekam da dodje...Odjednom dolazi ona sa ogromnom vrbinom sibom i govori mi da se skinem i da se okrenem....Prvo me je jedno pola sata sibala bez prestanka a onda me je na brzinu istusirala i oterala na spavanje a da mi nije dala ni da jedem...Za razliku od moje drugarice ja sam super prosla,nju je tata skroz golu skinuo i koznim kajisom je izudarao po celom telu,danima nije mogla ni da lezi ni da sedi zbog bolova....Nije ni cudo sto se obe secamo tog dana kao da je juce bio...Malo posle toga smo i prestale da kontaktiramo jer su nam roditelji strogo zabranili da se druzimo,nisu nam cak davali ni da se na ulici javimo jedna drugoj...to je hvala Bogu za mene bio prvi i poslednji put da sam dobila batina.
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 7:05 pm

Uuuuuuuuu...ajoj...
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 7:38 pm

Jadna ja...Sta cu!!!Bila sam malko bezobrazna...
Imam ja dosta dozivljaja...
U osmom razredu osnovne me je jedan drug stalno hvatao za dupe i kad vise nisam znala sta da radim pred celim razredom sam ga uhvatila za onu stvar,stisnula iz sve snage i zavrnula...Jadnicak je danima kukao da ga boli ona stvar,pardon stvarcica...
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 7:55 pm

Laughing Laughing Laughing
Ja tju napisati kada se setim...
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 8:36 pm

jao pa ti nisi normalna.... omg ...
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 8:40 pm

Znam Laughing
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 9:18 pm

e owo neka ostane owde,a swako nek sledeci put otwori nowi topic
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
LuiAnny

LuiAnny


Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-05

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 10:09 pm

Mene je jedan drug vukao za kosu... Ja sam to naravno mrzila ja mislim da je to bio 2. razred osnovne......i posto je uciteljica izasla nesto kod direktora ja sam uzela spuzvu koja je bila puna vode te sam nagovorila Neriminu (tada moju B.F.F) da mu otvori usta i ona mu je otvorila usta ja mu sve ono iscjedila u u usta
Fuuuuuj a samo da se zna prije 3 dana me je taj djecak pitao da mu budem djevojka sam se toliko smijala a on samo sto nije poceo plakati jer nije skontao da sam to ja........
NIJE MI TO NAJLUĐE ali sam se toga sjetila.....
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyWed Nov 05, 2008 11:24 pm

xexxe....spuzawu-malo ne kapiram sta je to Very Happy nije ni bitno...xexe jadan decko

i rekla sam sledeci put da swako otwori nowu temu!! oces na engleskom da ti napisem posto widim da ti sprski i neide najbolje Very Happy salim se
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
LuiAnny

LuiAnny


Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-05

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyThu Nov 06, 2008 10:51 am

Spuzva=sundzer
Pa srpski mi ne ie jer nga ne govorim Wink
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyThu Nov 06, 2008 4:49 pm

misls sundjer Very Happy nije ni bitno sad kapiram
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptySun Nov 09, 2008 2:07 am

Ja i moja najbolja drugarica imam ih 4 ali ova se zove Sladja...Smile A jedna je ovde to je moja Comi:)Smile
Mi bile do prodavnice,i meni ispale pare i sada tu bilo onih metalnih 10 dindzi i trebale nas bas ti 10 din.sada ono ispalo negde sam Bog zna gde... A nas dve pred punom prodvnicom se sagle i puzale da trazimo 10 dinara ljudi nas gledali fazon koje su ove dve?SmileSmile I tako se vukle po prodavnici samo zbog 10 din,na kraju ih nismo ni nasle:)Smile Nije nesto ludo ali je meni smesno...Smile
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptySun Nov 09, 2008 8:46 pm

Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptySun Nov 09, 2008 11:23 pm

Ewo i moje nije nesto ludo ali ajde
Moja bivsa BFF dragana i ja se setale a kao imale fizicko i videle neku malecnu slatku kucu....i mazile je................i posle mi otisle a on krenuo za nama i poceo da skace na nas i malo da nam gricka nogavice, a miko debili pochele da trchimo i bezhimo...a on nas jurio naravno stoka mala...ja sam se us*ala hahahha a sad mi je smeshno i nastavnica se drala na nas a ja se popela na nesto malecno od bandere...i nisam uspela da pobegnem on bio ispred mene a dragana otisla i popela se na klupu...i ja nisam znala sta da radim i ja sisla i on krenuo da me gricka za nogavice i nasao mi se izmedju nogu i ja pocela da trcim i posle smo se obe popele na klupe i cekale da vidimo hoce otici...ali ne i na kraju smo ''SKUPILE HRABROST'' sisle i sto brzhe otrchale u shkolu hahaha koji debili ali stvarno je bilo malo strasno lol! jbg lude smo
Back to top Go down
Mc blonde

Mc blonde


Female
Number of posts : 89
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptySun Nov 09, 2008 11:55 pm

Smile
Back to top Go down
Katarynna

Katarynna


Female
Number of posts : 234
Age : 28
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyMon Nov 10, 2008 11:26 pm

Jao Natasha setjam se toga kad je bilo na fizichkom pa vi doshle na chas, preplashene, ne znate gde se nalazite... Smile
a to je bilo neko malo qchence... Laughing
Back to top Go down
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyTue Nov 11, 2008 1:35 pm

ma sta malo kuchence oce da ugrize Surprised
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyTue Nov 11, 2008 10:12 pm

ljudi ubicu was kewe mi...otwarajte nowu temu za sebe !! ux kako me iritirate Mad
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Estoy loca!¿Y qué?

Estoy loca!¿Y qué?


Number of posts : 195
Registration date : 2008-10-04

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyThu Nov 13, 2008 12:12 am

pa sta ima veze
a vidis kako je to milice???kad si ti meni sjebavala nesto po forumu pa sam se drndala na tebe a sad i ti to radis!!!a za mene se cudila Laughing
Back to top Go down
LuiAnny

LuiAnny


Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-05

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyFri Nov 14, 2008 5:29 pm

Koliko ja vidim ovdje pise Sta se dosad naaaajluđe uradili do sada?
I zasto ne bi pisali ovdje LOL
Evo sad sam se sjetila jos neceg:
Prije nekih 7 godina ja i drugarica dosle kod jedne druge drugarice i sad mi bojile neke radove za likovno. I sad nasa pamnetnica Marija nama kaze hajmo obojiti kosu a mi pogledamo u nju ono :O WTF
Ali nakon nekog vremena ona nas je nagovorila posto je meni bila toliko svijetla kosa moze se reci bijela meni su one obojile u crno cak su mi i obrve obojile.....
Nakon nekih sat vremena ja morala doci kuci....
KAd me tata vidjeo covjek se uhvatio za srce i posto ima astmu poceo da trazi pumpicu...
U tom trenutku ulazi mama koja se derala kao nikad u zivotu i sam se kasnije sjecam da sam bila ,,zaljepljena,, za zid
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? EmptyFri Nov 14, 2008 11:02 pm

xaxxaxa...e sad ce owa tema biti zakljucana pa cete morati da otwarate nowu temu !!! Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Sponsored content





Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty
PostSubject: Re: Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?   Sta ste uradili naaaajludje do sada? A? Empty

Back to top Go down
 
Sta ste uradili naaaajludje do sada? A?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shta slushash sada???
» Koje ste knjige procitali do sada?
» Koliko ste simpatija i momaka imali do sada?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Najludja secanja::-
Jump to: