::♀::Just for GIRLS::♀::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::♀::Just for GIRLS::♀::

♀Hey girls! Wlc na moj forum,nadam se da cete uzivati i saznati nesto novo! Uzivajte.. ZzzZZ Vasa adminka×Black girl×:♀
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno

Go down 
+3
Dr@g@n@
×Black girl×
~mrkvili~
7 posters
AuthorMessage
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyThu Oct 30, 2008 7:15 pm

Prosli vikend sam srela bivseg u gradu i tokom razgovora mi je rekao da mu je jos uvek jako stalo do mene i da bi zeleo da ponovo pokusamo...Iako sam posle njega imala jos jednog decka i meni je i dalje stalo do njega.Ali tu postoji i jedan problem...On studira i trenira u Novom Sadu pa zbog toga ovamo moze da dolazi samo vikendom...Meni u pocetku ne bi bio problem da se vidjamo samo vikendom ali vec kasnije ako se kojim slucajem budemo vezali jedno za drugo to ce biti veliki problem
Pomozite mi!!!Sta da radim???
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyThu Oct 30, 2008 11:51 pm

pa..xmm...ja i nedelim bas najbolje sawete,ali ako ti se swidja pokusajte sto da ne...ako nebude islo raskinite...
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Oct 31, 2008 12:08 am

pa ja sam voljna da pokusam ali.......stvar je u tome sto prvi put nije islo upravo zbog njegovog faxa pa se ja bojim da nam ni sada nece ici zbog istog razloga
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Oct 31, 2008 12:14 am

pa...sad...neznam...neces znati da li ce biti opet isto ako ne pokusas...msm trebalo bi da pokusas ako ti je stwarno stalo do njega...
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Oct 31, 2008 12:39 am

pa da,upravu si...izlazimo zajedno za vikend,pa cu posle razgovora sa njim videti sta cu i kako cu
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Oct 31, 2008 12:44 pm

ee extra...obawesti nas kako je bilo Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Oct 31, 2008 11:52 pm

I ja se slazem da probate ponowo...msm uwek ces se pitati da li bi wam islo...bolje je da se sama uweris...
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptySat Nov 01, 2008 11:19 pm

da...a ne posle da se kajes sto nisi probala...
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyMon Nov 03, 2008 12:27 am

jao ja sam kreten,ali on je veci...nismo se pomirili nego smo se posvadjali kao pas i macka...idiot,kretencina...MRZIM GAAAAAA!!!!!!!!! Crying or Very sad
Back to top Go down
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyMon Nov 03, 2008 3:22 pm

sta je bilo bree?? pricaj! sto ste se poswadjali???
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyMon Nov 03, 2008 3:42 pm

ma stoka...posle svega sto mi je rekao prosli vikend,da mu je stalo do mene,da zeli da budemo ponovo zajedno,u subotu na rodjusu nije ni obracao paznju na mene a u gradu se na moje oci zvalavio i vatacio sa nekom koja je 6 godina mladja od njega Rolling Eyes ...htela sam da umrem kad sam videla,jako me je povredio,vise nema sanse ni samo drugovi da budemo...ali bas me briga,necu da se opterecujem sa tim,necu vise ni da razmisljam o njemu...i ja sam se njemu osvetila,posle toga sto sam videla i ja sam se sa njegovim najboljim drugom zvalila i vatacila nasred diskoteke gde nas je celo njegovo drustvo gledalo...tako mu i treba,na kraju je on ispao veca budala od mene!!!
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyMon Nov 03, 2008 9:45 pm

Uzas,posle owoga ZABORAWI Ga bolje...!!!
Msm sa 6 god. mladjom!!! Laughing Laughing Laughing
Kreten!
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyMon Nov 03, 2008 9:48 pm

Naravno da cu da ga zaboravim...IDIOT NEVIDJENI!!!Ali vazno je da sam ja njemu vatila to...
Back to top Go down
Dr@g@n@

Dr@g@n@


Female
Number of posts : 464
Age : 27
Location : Na 7 nebu...=D
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyMon Nov 03, 2008 9:50 pm

Narawno!
Nije jedini na swetu pa da letis za njim,otkaci ga,a on neka shwati shta je propustio!!!
Back to top Go down
http://zabava-fun.forumotion.com
×Black girl×
Admin
×Black girl×


Female
Number of posts : 517
Age : 29
Registration date : 2008-09-30

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyWed Nov 05, 2008 9:39 pm

jao boze pa on je pedofil Very Happy

strasno opusteno pusti budalu
Back to top Go down
http://girlsforum.forumaction.net
LuiAnny

LuiAnny


Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-05

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyWed Nov 05, 2008 10:12 pm

Mrkvili ti znas sta ja mislim.......
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyWed Nov 05, 2008 11:02 pm

znam,znam bb!
Back to top Go down
~!I'm a girl!~

~!I'm a girl!~


Number of posts : 68
Registration date : 2008-11-04

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Nov 07, 2008 5:07 pm


MA ZABORAWI GA!IDIOT!IMA WALJDA
DRUGIH PRILIKA!TI SI SLATKA.....NACICE SE NEKO Wink
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Nov 07, 2008 5:11 pm

naravno da ce se naci...vec ima jedan na vidiku Laughing
Back to top Go down
Sajkova girlfriend

Sajkova girlfriend


Female
Number of posts : 255
Age : 28
Location : Sa Sajkom na koncertu RBD-a
Registration date : 2008-12-26

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Dec 26, 2008 8:42 pm

Tako treba,nije u fazonu opterećivati se budalom!!! Very Happy
Back to top Go down
*Ponchowa*girilfriend*

*Ponchowa*girilfriend*


Number of posts : 91
Registration date : 2009-02-06

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Aug 21, 2009 9:26 pm

ma dobro si uradila SWAKA CHAST
Back to top Go down
~mrkvili~

~mrkvili~


Female
Number of posts : 355
Age : 33
Location : BECEJ :)
Registration date : 2008-10-23

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyFri Aug 21, 2009 10:04 pm

Naravno da sam dobro uradila....Ni ne mislim vise na njega....
Vec 8 meseci sam u presrecnoj vezi sa drugim deckom kojeg obozavam i koji obozava mene tako da me za ovog bas briga....
Back to top Go down
*Ponchowa*girilfriend*

*Ponchowa*girilfriend*


Number of posts : 91
Registration date : 2009-02-06

Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno EmptyWed Aug 26, 2009 2:37 pm

Bas mi je drago zbog tebe!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty
PostSubject: Re: Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno   Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno Empty

Back to top Go down
 
Bivsi decko hoce da budemo ponovo zajedno
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
::♀::Just for GIRLS::♀:: :: ::GiRls tHiNgs:: :: ::Saweti::-
Jump to: